Menu
Kolej na dobrą kolej - Podpisz petycję

Wywalczyli nam dużo więcej pociągów - możesz się odwdzięczyć

Kampania "Kolej na dobrą kolej" przyniosła duży sukces w województwie podlaskim. Marszałek ogłosił niedawno, że pociągów będzie o 47% więcej niż obecnie. Teraz możesz odwdzięczyć się autorom tego sukcesu.

 

Marszałek województwa podlaskiego Jerzy Leszczyński poinformował na konferencji prasowej w dniu 11 kwietnia, że od grudnia liczba pociągów w województwie wzrośnie o 47% - zgodnie z  projektem wypracowanym na podstawie propozycji Centrum Zrównoważonego Transportu. 

Więcej pociągów pojedzie prawie na wszystkich liniach, co widać na grafice poniżej. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

 

Jednak aby podobne zmiany nastąpiły w innych województwach CZT kontynuuje swoją kampanię. Do jej realizacji konieczne jest jeszcze zebranie wkładu własnego. Dlatego fundacja uruchomiła zbiórkę funduszy na platformie crowdfundingowej Polak Potrafi i apeluje o datki po kilkadziesiąt złotych. W zamian każdy wpłacający otrzyma bardzo ciekawe upominki. Wpłacać można jeszcze tylko do jutra do godziny 16.00.

 

Nagrody razem

 

Więcej informacji o zbiórce znajdziesz na portalu Polak Potrafi, klikając w grafikę poniżej:

baner2 PP

Wspierając nasz projekt - pomagasz Polsce.

Dziękujemy!

 

Linki: https://polakpotrafi.pl/projekt/kolej-na-dobra-kolej

Ostatnio zmienianyczwartek, 28 kwiecień 2016 11:04

1 komentarz

  • wudeer
    wudeer wtorek, 19, lipiec 2016 13:12 Link do komentarza

    czy coś Wam wiadomo o problemach z porozumieniem między woj. podlaskim i warmińsko-mazurskim i ew. brakiem bezpośrednich połączeń między Ełkiem a Białymstokiem? http://elk.wm.pl/370021,Na-braku-porozumienia-znow-moga-ucierpiec-podrozni.html#axzz4ErNH5oja

Powrót na górę